Hodnocení firmy Vasky trade s.r.o. – stylová kvalitní obuv z přírodní kůže

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Ivan
19.10.2018
*
*
*
*
*

Pravou botu vyrobili malou, takže po týdenním roztahování a změkčování obuvi u obuvníka a pětiminutové chůzi mám poraněnou patu tak, že kvůli značné bolesti mohu chodit po dobu minimálně jednoho týdne jen v přezůvkách. Boty jsou neskutečně tvrdé , jako by byly vyrobeny z plechu a ač jsem obuv reklamoval, firma Vasky reklamaci neřeší. Nedoporučuji objednávat u nich boty, které pak zákazník kvůli nekvalitnímu zpracování nakonec vyhodí.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Zdeněk Šemro
15.3.2018
*
*
*
*
*

Musím říct, že už mám několik párů a jsem více než spokojený. Boty Vasky používám jak v zimě, tak i v létě a neměl jsem zatím žádný problém. Boty časem dostávají krásnější a krásnější barvu kůže. Skvělá práce!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Kateřina Eklová
25.2.2018
*
*
*
*
*

Bohuzel musim take udelit negativni recenzi. Boty prodavane jako “zimni” po prvnim noseni a namoceni od deste skoncily s osklivymi tmavymi fleky. Reklamovala jsem a vratilo se mi se zduvodnenim, ze maji specialni voskovou upravu a vyzaduji specialni udrzbu - ovsem to se neda nikde dohledat, neni to napsano v navodu, dokonce ani nelze zjistit, z jakeho typu kuze je bota vyrobena. Opravdu velike zklamani, ze “ceska kvalitni obuv” za 3000 Kc nic nevydrzi a k zakaznikovi pristupuji jako v beznych obchodech s levnou obuvi v nakupnich centrech...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne1
vosicom
22.1.2018
*
*
*
*
*

Bota naprosto nesplňuje to, co od ní výrobci splňují. Především je plně promokavá, aniž byste se museli brodit sněhem nebo kalužemi. Stačí jít po chodníku, který je mokrý nebo na sněhu a bota je do minuty zcela promočená. Zároveň nejsou vůbec pohodlné. Mám správnou velikost a přesto mě chodilo v botě pálí a dopad je velmi velmi tvrdý. Vůbec nedoporučuji, nejledě na to, koliktyto boty stojí, čekala bych od české výroby skutečně kvalitní obuv. Recenze je na model High Farm brown.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
  • Vavrečkova 5262
  • Zlín
  • 760 01
  • mapa
Všechny sekce